Seminaras

POTRAUMINIO STRESO SUTRIKIMO GYDYMAS

KOGNITYVINE IR ELGESIO TERAPIJA

Balandžio 9 d., Kaune

Verslo lyderių konferencijų centre (BLC), K. Donelaičio g. 62

Lektorius – dr. Agnieszka Popiel, Lenkija

Organizatoriai: Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugija ir KMU PR institutas

Š.m. balandžio 9 dieną potrauminio streso sutrikimo gydymo kognityvine ir elgesio terapija (KET) metodikas pristatys ir mokomąjį praktinį seminarą ves med. dr. Agnieszka Popiel. A. Popiel yra psichiatrė, psichoterapeutė, Lenkijos kognityvinės ir elgesio terapijos draugijos ilgametė prezidentė, pripažinta KET mokytoja Europos kognityvinės ir elgesio terapijos draugijoje, eilės kognityviosios ir elgesio terapijos vadovėlių autorė bei bendraautorė, daugelio mokslinių straipsnių autorė, tarptautinių paskaitų bei pranešimų lektorė. Prieš metus A. Popiel Lietuvoje vedė dalyvių labai gerai įvertintą seminarą tema „Asmenybės sutrikimų gydymas ir KET“.

Tikimės, kad ir šis seminaras padės išsamiau susipažinti su potrauminio streso problema ir jo gydymo galimybėmis.

Dalyviams bus išduodami KMU kvalifikacijos kėlimo sertifikatai. Vyks vertimas į Lietuvių kalbą.

Registracijos pradžia 9.00 val. Renginio pradžia 10 val. Renginio pabaiga – 18 val.

Seminaro kaina – 195 Lt. Jei iš vienos įstaigos dalyvauja ≥ 2 asmenys – kaina 149 Lt. Dalyvauti seminare galite ir tik kaip klausytojas (neišduodamas sertifikatas), šiuo atveju galioja sumažintas 95 Lt mokestis. Šis mokestis taip pat galioja ir studentams, bei rezidentams.

Išsamesnė informacija ir registracija (būtina!) į kursus el. paštu seminarasket@gmail.com arba skambinti tel. (8*657) 43305 iki  2010 balandžio 1 d.

Apmokėti už seminarą galite:

  • Pavedimu Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugijaI (kodas: 195776923), banko sąsk. Nr. LT77 7300 0100 8219 4821 ­­­­­­(AB bankas Swedbank). Mokėjimo paskirties skiltyje nurodyti, kad už E.Popiel seminarą.
  • Grynais pinigais prieš seminarą.