Kita

6 komentarai on „Kriminalinės“ smegenys

  1. Miroslav

    Rimtas straipsnis. Aš manau, jog galima pasitelkus mokslą pašalinti nepageidaujamą elgesį, tačiau čia jau nebeliks natūralios atrankos.

  2. Mykolas

    Manau, kad autorės yra čia tiek kiek tu matai straipsnio, nes jis pats cia neatsirado. Tai kad nurodyta kiekienoj vietoj kazkuo remtasi nemazina straipsnio vertės, o parodo teiginio pagristumą. Jei gali pateikti kitą straipnsį (ypač, tavo nuomone, geresnį), manau reikėtų atsiųsti info@psichologas.lt ir tada jis butų publikuojamas. Gaila, kad šiai dienai norinčių publikuoti viešai ir nemokamai savo darbus tiek nedaug.

  3. Prie ko cia tevai ar rukymas nescios ir t.t.As buvau aukletas labai grieztai.O ziauriu tapau nuo paauglystes.Mokykloje mane musdavo vyresni.Kartais slapstydamas gryzdavau namo,begdavau,slepdavau krumuose.Nuo 15 metu pradejau pats treniruotis,nes norejau atkersyti savo skriaudejams.Jau budamas 17 visus taip sudauziau,tuos kurie mane skriaude,kad vos nesedau i kalejima.O kaip papuoliau i sovietine armija,tai ten musiausi,nes buvo dedovscina.Lydejau krovinius i Afganistana,tai irgi paliko psichologini randa smegenyse.As gyvenu siuo metu Anglijoje ir turiu jau 2 teismus uz mustines.Abi mustines buvo ne mano isprovokuotos.As ziauriu pasidarau,kai iskyla gresme man,ar mano artimiesiems….

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.