Dar praeitais metais vyko seminaras, kuriame mokė seminaro dalyvius skausmą įveikti pasitelkiant vaizduotę. Seminaras labiau skirtas žmonėms, kurie nori išmokti susitvarkyti su savo patiriamu skausmu. Šis seminaras buvo orentuotas į pratimus ir techinos taikymą. Gaila, kad seminaro metu teorinės medžiagos pateikiama ne tiek daug – jis labiau skirtas ne psichologams, norintiems išmokti kaip taikyti tam tikras technikas savo klientams, bet kaip tik tiem žmoniems, kurie susiduria su tokiomis problemomis. Šį „trūkumą“ kompensavo tai, kad seminaro metu buvo dalinamos kompaktinės plokštelės, kuriose yra pateikta ir teorinė ir praktinė dalis. Vieną iš garso įrašų buvo leista publikuoti šioje svetainėje – todėl mielai prašom pasiklausyti.

Šio seminaro pakartojimas turėtų vykti šiais metais vasario mėnesį, todėl visi susidomėję sekite informaciją skiltyje „seminaria, mokymai, renginiai“.

Seminarą „VAIZDUOTĖS PRATIMAI SKAUSMUI IR ĮTAMPAI ĮVEIKTI“ vedė:

Seminarą ves psichologės:

·        Dr. Rūta Sargautytė (Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros docentė, Tarptautinės skausmo studijų asociacijos narė)

·        Rasa Šilalytė (klinikinė psichologė, Lietuvos analitinės psichologijos asociacijos narė)