Seminaras-paskaita ir „Šeimos konsteliacijų“ praktinė sesija „Vėlines palydint. Ryšys ir santykių pabaigimas su išėjusiais – kad pilnėtų Gyvenimas“  

VILNIUJE, Lapkričio 5 d., 18-22 val.,

T. Ševčenkos g. 16, CORNER HOTEL viešbutis  

KAUNE, Lapkričio 7 d., 18-22 val.,

Taikos pr. 38-27, (durų k. – 368)

 

ši tema turi pakankamai didelę įtaką mūsų gyvenimuose, sugebėjime priimti Gyvenimo dovanas, augti, džiaugtis santykiais ir sėkme.   Jeigu ne tiesiogiai – tai per tėvus, senelius, kitus artimuosius. Ir čia mes galime žengti žingsnius, kad laisvėtų ir pilnėtų mūsų Gyvenimo kelias.

Seminaras – skirtas visiems, norintiems geriau pažinti save ir savo šeimos narius, suprasti meilės ir sėkmės santykiuose ir veikloje dėsningumus,  atnaujinti nutrūkusius ryšius su  artimaisiais.

Po paskaitos – turėsite unikalią galimybę dalyvauti praktinėje sesijoje  Šeimos konsteliacijos“ –  t. y. situacijų išdėstymuose su praktiniais Jūsų klausimų sprendimais įvairiomis temomis.

 

„Šeimos konsteliacija“ (išdėstymas) – profesionalus psichologinis – terapinis, o taip pat, vidinio – dvasinio gyvenimo pažinimo metodas, padedantis atrasti, suprasti ir išspręsti tai, ką padaryti  anksčiau atrodė  sunku ar neįmanoma. Tai unikali galimybė per grupės ar individualų darbą, lyg modeliavime – matomame lygyje pamatyti, pažinti ir harmonizuoti savo gyvenimo, situacijų, santykių vidinį paveikslą. Šis metodas atveria kelius klostytis sėkmingai:

  • vyro – moters, tėvų – vaikų santykiams;
  • meilei ir laimei;
  • sėkmei, veiklai, finansams;
  • sielos ir kūno sveikatai ir harmonijai.

“Šeimos konsteliacijų” proceso eigoje yra galimybė išgyventi jausmus, kurie kyla dėl sunkumų, susijusių su  partnerystės,  tėvų-vaikų, sveikatos ir gyvenimo klausimais, atrandant juose žymiai aiškesnį supratimą, jų ištakas ir sprendimus, dėka ko sunkumai, sutrikimai tiesiog gali atsitraukti. Tai padeda ne tik dalyvavusiam asmeniui, bet ir visai šeimai.

Konsteliacija padeda giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą, patirti tai, kas dar nerealizuota, pagilinti ryšius, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji – ir savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, įrankis žmonėms, einantiems kitais konsultavimosi, terapijos, ar tobulėjimo keliais.

Daugiau informacijos apie “Šeimos konsteliacijas” (išdėstymus) rasite čia: www.konsteliacijos-d.lt

 

Seminaro kaina: Dalyviui – 30 Lt (su nuolaida – 20, 10 Lt).
Klientams – norintiems išdėstyti, spręsti savo klausimą, reikalinga išankstinė registracija (kaina – pagal susitarimą).

 

Individualios konsultacijos ir praktinės sesijos Kaune vyks lapkričio 7-8, 15-16, 21-23 dienomis. Ir pagal kitą sutarimą.

Taip pat – vykdomos ir individualios konsultacijos, praktinės sesijos,
konsteliacijos-išdėstymai, klausimų pažinimas ir sprendimai.

Galima užsakyti paskaitas, seminarus, praktines sesijas – pagal jus dominančią temą, jūsų grupėje.

Seminarus, sesijas veda: Kazimieras D. Daugėla

Sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas, dėstytojas.

 

  • Konsultuoja individualiai, taip pat dirba su poromis ir grupėmis( lietuvių ir rusų kalbomis).
  • Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.
  • Rengia kvalifikacijos kėlimo seminarus ir mokymus įvairių sričių specialistams, taip pat organizuoja ilgalaikius psichoterapinius mokymus. 

Kontaktai: tel.: +370 637 74700, el. paštas: k.isdestymai@gmail.com

Daugiau informacijos: www.konsteliacijos-d.lt