Mokslinis Seminaras vyks Vilniuje
26 birželio (antradienis) 2012 m. 11:00-15:00 val.
Lenkų kultūros Namuose, Naugarduko g. 76
Dalyvaujant seminare yra galimybė gauti išklausytų paskaitų Pažymėjimą.
Įėjimas, dalyvavimas ir  pažymėjimas – nemokamai

EEG Institutas, tai aktyviai veikiantis ir sertifikuotas mokslinis ir medicinos centras, kuris teikia medicinines paslaugas neurologijos, vaikų neurologijos, neurofiziologijos gydymo srityse.

oksliniame Seminare terapeutai išEEG Instituto supažindins su:

  • šiuolaikine, nauja terapine Biofeedbacko metodika, kurią galima naudoti sveikatos optimizavimui ir neuropsichologinių sutrikimų terapijai.
  • Biofeedback’o diagnozės ir terapijos galimybėmis.

EEG Biofeedbackpanaudojimas:

  • Sveikiems žmonėms metodika EEGBFB suteikia galimybę pasiekti geresnių rezultatų mokymesi, sporte, muzikoje, pagerinti dėmesio koncentraciją, atmintį, kūrybiškumą.

  • EEGBiofeedbeck‘o metodiką galima taikyti asmenims, turintiems šių problemų ir sutrikimų:

a) Mokyklosešią metodiką galima naudoti terapijai ir darbui su mokiniais, turinčiais mokymosi problemų (pvz., disleksija, disgrafija, diskalkulija ir t. t.). Šią metodiką galima naudoti taip pat dėmesio, elgesio sutrikimų atvejais (pvz. ADHD, emocijų sutrikimais, impulsyvumo ir agresijos atvejais).

b)Suaugusiems asmenims EEGBiofeedbeck’ą galima naudoti: esantmiego sutrikimui, depresijai baimės būsenoje, pacientams kenčiantiems chroninius galvos skausmus ir migreną, esant įvairioms priklausomybėms (pvz. alkoholio, azartinių žaidimų, narkotikų, interneto), o taip pat esant chroniniam nuovargiui, epilepsijai.

c) EEGBiofeedbeck’ą taip pat galima naudoti: insulto, trauminių pažeidimų ir jų pasekmių reabilitacijoje.

Daugiau galite skaityti kvietime: Mokslinis Biofeedbacko seminaras Vilniuje