teisingai mąstyk ir gerai jauskis

Kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindų ir praktinių užduočių knyga, skirta vaikų psichiatrams, psichoterapeutams, psichologams, naudoti terapinių seansų metu dirbant su vaikais ir paaugliais. Knygą gali naudoti ir mokytojai, bei tėvai, norintys padėti vaikams ir paaugliams spręsti psichologines problemas, pasitelkiant kognityvinės ir elgesio terapijos metodikas ir intervencijas.

TRUMPA ANOTACIJA

Tyrimais įrodyta, jog kognityvinė ir elgesio terapija yra efektyvi ir perspektyvi intervencija vaikų ir paauglių psichologinėms sutrikimams ir problemoms spręsti. Ji efektyvi gydant nerimo sutrikimus ir baimes, nuotaikos sutrikimus, santykių problemas, veiksminga mokyklos vengimo atvejais bei  dirbant su daugybe kitų problemų, pavyzdžiui, probleminiu paauglių elgesiu, valgymo, potrauminio streso ir obsesiniais – kompulsiniais sutrikimais. Knygoje pateikti kognityvinės ir elgesio terapijos vaikams ir paaugliams pagrindai naudojant originalią metodiką „Teisingai mąstyk ir gerai jauskis“. Informacijos įsisavinimą  palengvina smulkus visų terapinio darbo aspektų aprašymas, pateikiant praktines užduotis, lenteles ir iliustracijas. Aprašyta kognityvinės ir elgesio terapijos programa „Teisingai mąstyk ir gerai jauskis“ praktikoje plačiai naudojama Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos šalyse, JAV ir Australijoje šalinant nuotaikos ir nerimo sutrikimus, didinant vaikų ir paauglių pasitikėjimą savimi, skatinant adaptyvų elgesį ir gerinant savijautą bei psichologinį gerbūvį. Knygoje pateiktas metodikas ar jų elementus gali taikyti ne tik psichinės sveikatos specialistai (psichiatrai, psichologai, psichoterapeutai), tačiau ir mokytojai, auklėtojai ir tėvai.

Knygos kaina leidykloje – 39 Lt (medicinos centre Neuromeda: Kaune  – Tvirtovės al. 90A; Vilniuje – J. Matulaičio a. 9).

Vienos knygos pristatymo išlaidos nurodytu adresu (įteikiant užsakovui) – 9 Lt.

Taikomos nuolaidos nuo kiekio perkantiems: 2-9 vnt. – 10 proc; ≥ 10 vnt. – 15 proc.

  • Jeigu perkate 1 egz., padarykite mokestinį pavedimą sumai 48 Lt (39+9 Lt) Viešoji įstaiga Neuromedicinos institutas (kodas: 300109077), banko sąsk. Nr. LT79 7300 0100 8950 3444 ­­­­­­(AB bankas Swedbank). Mokėjimo paskirties skiltyje būtinai nurodykite kokiu adresu knygą reikia siųsti bei kontaktinį telefono numerį.

Jeigu perkate daugiau nei 2 egz. arba reikalinga sąskaita, atsiųskite pageidavimus el. paštu: feelgoodknyga@gmail.com

P. S. Knygą galite taip pat įsigyti knygynuose „Humanitas“ Kaune ir Vilniuje, bei Kauno KMU knygyne.

Telefonas pasiteiravimui 8*657 52257