darzelis

,,DARŽELIS – VARGELIS AR DŽIAUGSMELIS“ ?

TIK PAS MUS – UNIKALIOS PAMOKĖLĖS vaikučiams, kurie jau lanko ar greitai pradės lankyti darželį, bei jų mamytėms ir tėveliams. Tokios pamokėlės labai vertinamos užsienyje: Amerikoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir t.t.
Vaiko išleidimas į darželį yra labai svarbus momentas visos šeimos gyvenime. Tai iššūkis pačiam vaikui ir jo tėvams, kadangi keičiasi mažylio gyvenimo ritmas, įpročiai, aplinka, o tai kelia emocinę įtampą, atsiranda įvairios protesto formos. 2.5 – 4 metai, tai gana sudėtingas, tačiau pats produktyviausias mokymosi metas – vaikas labai sparčiai renka informaciją iš aplinkos, tėvų, kitų žmonių ir apskritai iš viso jį supančio pasaulio. Tokio amžiaus vaikai – labai sudėtingi individai. Vieną akimirką jie yra mėgdžiotojai, kitą jau kūrėjai. Staiga jie gali tapti stebėtojais ir tuoj pat veikėjais, jie mėgdžioja, kuria ir naikina. Vieną akimirką vaikas gali būti labai laimingas ir džiaugsmingas, po akimirkos jis be jokios priežasties tampa agresyvus, piktas ar kupinas sielvarto. Tėvai dažnai susiduria su klausimu, nesuprantamu vaiko elgesiu iš vienos pusės ir auklėtojų reikalavimais iš kitos. Visi nori, kad vaikai būtų paklusnūs, kad auklėtojos juos girtų, kad tėvams jie keltų kuo mažiau rūpesčių.
Šiame neramiame laikotarpyje tėvams atsiranda daug klausimų:
KĄ DARYTI?
KAIP DARYTI?
KOKIU BŪDU IŠLAIKYTI GLAUDŲ RYŠĮ SU VAIKU?
KAIP SAVO MAŽYLĮ SUPRASTI?
AR GALIMA IŠSPRĘSTI DARŽELYJE KYLANČIAS PROBLEMAS?
AR AUKLĖTOJOS TINKAMAI SU VAIKU BENDRAUJA IR KĄ DARYTI JEIGU JUMS ATRODO, KAD TAIP NĖRA?
KAI VAIKELIS NEBENORI EITI Į DARŽELĮ – KAIP MOTYVUOTI?
KAI GRĮŽTA IRZLUS – KAS VYKSTA?
KAIP VAIKĄ SUTRAMDYTI NAMUOSE?
NE BĖDA – MŪSŲ PAMOKĖLĖS SKIRTOS KAIP TIK JUMS !!!
Jų dėka tėvai atranda visus atsakymus. Tėvai jau dalyvavę mūsų vedamose grupėse teigia, kad atsiranda daugiau supratimo ir sustiprėja ryšys, jie žino kaip elgtis bet kokioje situacijoje ir ramiau priima bet kokį vaiko elgesį. Be to vaikai patys tampa labiau bendraujantys, atsiskleidžia jų kūrybiškumas, pažintiniai sugebėjimai, atsiranda glaudesnis ryšys su auklėtojomis. Gerėja šeimos tarpusavio santykiai, atsiranda daugiau palaikymo, supratimo ir meilės.
Mūsų psichologinės pamokėlės yra unikalios tuo, kad Lietuvoje joms nėra analogų: jos skirtos ne tėvams ar vaikams atskirai, jose dalyvauja visa šeima (ypač džiugina, kad ateina vaikai, mamos ir tėčiai kartu); jas veda du psichologai – vyras ir moteris – kas simbolizuoja vyro ir moters šeimos tikrąjį modelį.
NEPRALEISKITE PROGOS IR JŪS PRISIJUNGTI PRIE LAIMINGŲ ŠEIMŲ GRETŲ!!!
Pamokėles veda: psichologai Dorota Oleškevič ir Dalius Milaševičius
Dabartinis užsiėmimų laikas: šeštadieniais (rusų grupė.10.00 val. / lietuvių grupė. 11.30 val)
Kaina: 25 lt.(mokant už kartą) arba 20 lt. (mokant už mėnesį)
Jau galima registruotis į naujai renkamas grupes vasario mėnesiui (lietuvių ir rusų kalbomis) !!!

El.paštas: psichologijosnamai@gmail.com

tel.: 37068680288 Dorota ; 37061045898 Dalius

Adresas: Nemenčinės pl. 12a, Vilnius