Tik kelios laisvos vietos 2014 m. gegužės mėn.

Gerbiamieji,

1)      Gegužės 1-2-3 d. (ketvirtadienį-penktadienį-šeštadienį) Koimbros universiteto (Portugalija) prof. Maria do Ceu Salvador ves 3 dienų seminarą Vilniuje „Vaikų ir paauglių kognityvinė ir elgesio terapija“. Ši lektorė panašų seminarą 2013 m. jau vedė Kaune ir puikiai užsirekomendavo ne tik suprantamai ir išsamiai pateikusi vaikų ir paauglių kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindus, bet ir išmokiusi seminaro dalyvius daug praktinių intervencijų ir technikų, reikalingų dirbant su specifiniu vaikų ir paauglių kontingentu, o taip pat išaiškinus praktinio darbo ypatumus bei nuoširdžiai ir išsamiai atsakinėjusi į klausimus.

Seminaro-mokymų programa: KET specifika ir atskirų sutrikimų gydymas. Bendrieji vaikų ir paauglių psichoterapinio gydymo aspektai. Psichoterapinio gydymo fazės. Besigydančiųjų psichoterapija vaikų teisės. Kognityvinis elgesio terapijos modelis dirbant su vaikais ir paaugliais. Naujausi kognityvinės ir elgesio terapijos pasiekimai. Specifiniai sutrikimai. Specifinių vaikų ir paauglių vaikų problemų gydymas KET (nerimo sutrikimai, dėmesio sutrikimai, elgesio sutrikimai).

Seminaro kaina – 390 Lt.

2)      Gegužės 16-17-18 d. (penktadienį-šeštadienį-sekmadienį) Dundee universiteto (Škotija) dėstytojai prof. John Swan ir Marianne Liebing-Wilson ves 3 dienų seminarą Kaune „Kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) pagrindai. Depresijos gydymas KET. Naujas, moksliniais įrodymais pagrįstas lėtinės depresijos gydymas – KOGNITYVINĖ  ELGESIO ANALIZĖS PSICHOTERAPIJOS SISTEMA (Cognitive Behavioral Analysis System of Psychotherapy, CBASP). Šie lektoriai vadovauja mokymo programoms ir dėsto viename iš svarbiausių kognityvinės-elgesio terapijos specialistų rengimo centrų Didžiojoje Britanijoje, kurioje kaip žinoma ši psichoterapijos sritis yra labai išvystyta ir vyrauja. Seminare bus praktiškai ir išsamiai išdėstyti KET pagrindai (visos svarbiausios kognityvinės technikos ir visos svarbiausios elgesio terapijos technikos) ir įvairių ypatumų turinčių depresijos sutrikimų gydymas KET, taip pat naudojant KET naujas technikas, tame tarpe – minėtą CBASP metodiką. Lektoriai taip pat žada rodyti mokomuosius video filmus.

Seminaro kaina – 390 Lt.

3)      Gegužės 30-31  d. Tartu universiteto (Estija) dėstytoja klinikinė psichologė dr. Kirsti Akkermann ves 2 dienų seminarą-mokymus „Valgymo sutrikimai ir jų gydymas psichoterapija (KET)“ Kaune. Labai tikslios programos dar neturime, tačiau lektorė yra gerai žinoma kaip ypač puikiai išmananti ir dėstanti valgymo sutrikimų ir jų gydymo temą. Ji pažadėjo, kad šių dviejų dienų seminaro metu išdėstys visus valgymo sutrikimų gydymo naudojant psichoterapines ir elgesio terapijos technikas pagrindus, tame tarpe konkrečius gydymo planus/algoritmus kiekvieno sutrikimo atveju.

Seminaro kaina – 290 Lt.

4)      Specialistai, dalyvavę visuose trijuose aukščiau aprašytuose seminaruose-mokymuose, turės galimybę nemokamai dalyvauti dviejų su puse dienų seminare-mokymuose „Darbas su emocijomis kognityvinėje elgesio terapijoje. Schemų terapija“, kuris vyks Vilniuje 2014 m. birželio 20-22 dienomis (penktadienį ir šeštadienį visą dieną, sekmadienį pirmoje dienos pusėje). Seminarą-mokymus ves prof. Jan Prasko (Čekija), Lietuvoje labai gerai žinomas kognityvinės ir elgesio terapijos mokytojas, sugebantis ne tik suprantamai suteikti žinių, bet ir praktiškai išmokyti jas naudoti. Seminarai šia tema jau buvo vedami Lietuvoje keletą kartų ir sulaukė didelio susidomėjimo ir labai gerų dalyvių vertinimo. Lektorius praktiškai išdėstys galimas emocijų perdirbimo ir darbo su jomis kognityvinė ir elgesio terapijoje metodikas, jų praktiškai mokys ir plačiau pristatys vieną iš nedaugelio efektyvių asmenybės sutrikimų gydymo metodiką – Schemų terapiją.

Seminaro kaina – 290 Lt.

Seminarai-mokymai skirti psichologams, gydytojams ir psichoterapeutams, dirbantiems atitinkamose srityse. Mokymai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Kadangi seminarai vyks specialios mokymų programos struktūroje, galime pasiūlyti tik kelias papildomas vietas kiekviename iš jų, ir deja, nebus galima išduoti universitetinių sertifikatų. Seminarų dalyviai gaus VšĮ Neuromedicinos instituto sertifikatus, pasirašytus ir lektorių. Seminarų pradžia 9 val., pabaiga – 18.15 val.  Seminarai suteiks 10 akademinių valandų už vieną dieną (30 val. už tris dienas, 20 val. už dvi dienas ir 25 val. už dvi su puse dienos). Į seminarų kainą įeina 1 kavos pertrauka per dieną.

Apmokėjus už seminarą išankstiniu pavedimu iki 2014 04 28 taikoma papildoma 10 proc. nuolaida.

Užsiregistruoti į mokymus galite el.paštu: reda.repeckaite@neuromedicina.lt, tel. 8*602 50142 (Gailutė Siucilienė) iki š.m. balandžio 23 d.