Vilniaus Geštalt institutas siūlo unikalią galimybę psichoterapeutams, psichologams ir konsultantams – seminarą apie marketingą ir rinkodarą, pritaikytą specialiai šios srities specialistams. Dažniausiai esame įpratę, kad tokių mokymų nėra psichologijos ar terapijos mokymo programose, apie tai kalbama tik siaurame kolegų rate arba skiriama viena ar dvi dienos mokymų penkerių metų mokymo programoje. O jeigu tokie mokymai ir atsiranda, tai dažniausiai jie būna vedami pačių šios srities specialistų, psichologų, kurie dalinasi savo patirtimi. Šį kartą siūlome mokymus iš verslo atstovo, kuris yra labai gerai susipažinęs su psichoterapijos darbo specifika Lietuvoje, Europoje ir JAV.

Privačios praktikos rinkodara terapeutams ir konsultantams

Trumpai apie seminarą

Dviejų dienų seminaras, kuris padės terapeutams, konsultantams ir medikams, besiverčiantiems privačia praktika arba planuojantiems ja užsiimti, geriau susigaudyti šiuolaikiniame privačios praktikos veiklos organizavime ir pozicionavime.

Atidžiai peržiūrėkite šiuos teiginius:

  • Nepastovus klientų srautas ir pajamos;
  • Sunku rasti ir pritraukti naujus klientus;
  • Didelė konkurencija ir neaišku, kaip tapti nugalėtoju;
  • Sunku subalansuoti išlaidas ir pajamas;
  • Neaišku, kur verta investuoti ir kokios investicijos atneš praktinę grąžą;
  • Trūksta bendrų ekonomikos ir rinkodaros žinių;
  • Neaišku, kokį veiklos modelį geriau pasirinkti…

Jei susidūrėte su tokiomis problemomis, šis seminaras Jums. Kviečiame susitikti, klausytis, mokytis ir diskutuoti apie šiuos ir daug kitų privačios praktikos organizavimo ir rinkodaros klausimų – nuosekliai, su praktiniais pavyzdžiais ir interaktyviomis sesijomis- mūsų seminare, kurį organizuojame kartu su kviestiniu lektoriumi Evaldu Bruže.

 

Seminaro lektorius

Evaldas Bružė yra verslo vystymo analitikas ir konsultantas, daugiau kaip dešimt metų dirbantis paslaugų sektoriuje kaip konsultantas ir vadovas, turi tarptautinės darbo patirties Latvijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Slovėnijoje ir Pietų Afrikos Respublikoje, diegdamas didelių apimčių verslo valdymo naujinimus, o paskutiniu metu aktyviai besidomintis psichoterapijos ir psichologinio konsultavimo sritimi Lietuvoje. Evaldas pernai baigė BMI (Business Management Institute) verslo administravimo magistrą vadovams ir apsigynė magistro darbą  „Marketingo strategija psichoterapijos srityje“. Turbūt nesumeluosime sakydami, kad tai pirmas tokio pobūdžio darbas Lietuvoje! Šiame darbe Evaldas išanalizavo terapinio ir psichologinio darbo konsultavimo niuansus, apžvelgė situaciją Lietuvoje ir Europoje, apibrėžė pagrindines marketingo kryptis konsultanto darbe. Dabar jis konsultuoja Vilniaus geštalto institutą bei teikia konsultacijas VGI mokymo programos dalyviams. Kad geriau susipažintų su terapinio darbo specifika, ir pats sudalyvavo keliuose terapiniuose seminaruose.

 

Seminaro data: Gegužės 2-3d.

Seminaro vieta: Basanavičiaus g. 11-1, Vilnius

Seminaro kaina: 650Lt, VGI mokymų dalyviams 500Lt.

Registracija privaloma el.paštu projektai@gestaltinstitute.eu.