KVIETIMAS Į  INFORMACINĮ SUSIRINKIMĄ

Praeitą mėnesį trejų metų studijas baigė pirmoji Lietuvoje parengtų kognityvinių ir elgesio terapeutų grupė. 2011 metų pradžioje planuojami naujojo Kognityviosios ir elgesio terapijos  kurso mokymai. Kognityvinė ir elgesio terapija – tai moksliniais tyrimais pagrįsta moderni psichoterapijos rūšis, šiuo metu vyraujanti išsivysčiusiose valstybėse. Tai psichoterapijos rūšis, atitinkanti įrodymais pagrįstos medicinos (evidence-based medicine) reikalavimus ir jos naudojimas kompensuojamas ligonių kasų daugumoje valstybių.

2011 m. pradžioje planuojamas 900 valandų, trejų su puse metų, trukmės mokymo kursas (paskaitos, seminarai, praktikos darbai, mokomoji terapija, supervizijos), atitinkantis Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos reikalavimus. Kurso organizatoriai: Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugija, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto psichofiziologijos ir reabilitacijos institutas, Tarptautinis kognityvinės ir elgesio terapijos institutas Odyssea (Čekijos respublika), Čekijos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacija. Kurso dėstytojai  – visame pasaulyje dėstantys pripažinti Kognityviosios ir elgesio terapijos specialistai ir lektoriai. Mokymo programos vadovas prof. J. Prasko.

Mokymo programoje gali mokytis psichologai ir gydytojai. Planuojamas mokymas blokais po 2-3 dienas savaitgaliais maždaug 6-8 kartus per metus. Kursai mokami. Planuojama kaina – 1 diena (arba 10 val.) – 195 Lt.

Gruodžio 10 d., penktadienį, 17 val., Kaune, Verslo lyderių centre, Donelaičio 62,  antroje salėje bus surengtas informacinis susirinkimas besidomintiems šia mokymosi galimybe. Visi norintys ateiti į informacinį susirinkimą turi apie tai pranešti el. paštu reda.repeckaite@neuromedicina.lt. Prašome el. laiške nurodyti savo vardą, pavardę, išsilavinimą, specialybę, anglų kalbos mokėjimo lygį ir kontaktinį telefoną.

Norintieji dalyvauti kursuose, bet negalintys dalyvauti susitikime, taip pat prašome apie tai informuoti mus el.paštu. Skubiais atvejais telefonas pasiteiravimui 8 610 31301.